• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / ВІДОМІ ІМЕНА УЧАСНИКІВ ТА УЧАСНИЦЬ ХАКАТОНУ В ПОЛТАВІ “STEM-УРОК: МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ТА ГЕНДЕРНІ СТЕРЕОТИПИ”

ВІДОМІ ІМЕНА УЧАСНИКІВ ТА УЧАСНИЦЬ ХАКАТОНУ В ПОЛТАВІ “STEM-УРОК: МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ТА ГЕНДЕРНІ СТЕРЕОТИПИ”

У Полтаві 28 – 30 листопада відбудеться Хакатон “STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи”. Організатори CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення. До участі у Хакатоні з-поміж 200 заявок було обрано 45  вчителів з Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.

Серед відібраних учасників:

1) Алфьоров Ю. М.-  Опорний заклад ” Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів #1 Зіньківської районної ради Полтавської області”- м. Зіньків, Полтавська обл.

2) Бахманевич І. О.- Ічнянська гімназія імені Васильченка Ічнянської міської ради – м.Ічня, Чернігівська обл.

3) Білоус С.С. – Хутірський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Червонослобідської сільської ради Черкаської області –  с.Хутори,Черкаська обл.

4) Власенко Т. Ф. – Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Ніжинської міської ради Чернігівської області – м.Ніжин, Чернігівська обл.

5) Волторніст Н. М. – Лохвицька гімназія №1 Лохвицької районної ради Полтавської області – м. Лохвиця, Полтавська обл.

6) Гаврилець О. Л. – Сновська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Сновської міської ради  – м.Сновськ,Чернігівська обл.

7) Глуховець О. В.  – Комунальний заклад Полтавська гімназія 32 Полтавської міської ради Полтавської області  – М. Полтава,Полтавська обл.

8) Головко Л.В. – Недогарківський ліцей Недогарківської сільської ради – с. Недогарки, Полтавська обл.

9) Гольден Т. Я. – Комунальний заклад “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області” – м. Полтава, Полтавська обл.

10) Гончар О. А. – Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 імені Остапа Вишні, м. Охтирка, Сумська обл.

11) Горпинченко О. Ю. – Комунальний заклад “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N26 Полтавської міської ради Полтавської області” – м. Полтава,Полтавська обл.

12) Демочко Л. П. – Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області, с. Нова Кочубеївка,Полтавська обл.

13) Деркач С. В. – ОЗ ” Засульський ліцей” Засульської сільської ради Полтавської області – с.Засулля, Полтавської обл.

14) Коломієць В. С. – Полтавська гімназія 17 Полтавської міської ради Полтавської області –  м. Полтава , Полтавської обл.

15) Костюченко В. В. – Річківський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” – с.Річки,Сумська обл.

16) Кравець Т. М. – Мліївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 ім.М.М.Артеменка Мліївської сільської ради Городищенського району Черкаської області – с.Мліїв,Черкаська обл.

17) Крамар Н.Г. – Мошнівська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області – с. Мошни,Черкаська обл.

18) Кривко Н. В. – Полтавська гімназія №33 Полтавської міської ради Полтавської області – м. Полтава, Полтавська обл.

19) Крутова-Оникієнко О. О. – Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області – м. Шостка, Сумська обл.

20) Куратнік Т. В. – Комунальний заклад “Полтавська гімназія “Здоров’я” №14 Полтавської міської ради Полтавської області” – м.Полтава, Полтавська обл.

21) Кушніренко Н. В. – Комунальний заклад “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 15 Полтавської міської ради Полтавської області” –  м.Полтава, Полтавська обл.

22) Лавірко С. О. – Герасимівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Роменської районної ради  – с. Герасимівка, Сумська обл.

23) Литвиненко В. В. – Опорний навчальний заклад “Скороходівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівського району Полтавської області” – смт Скороходове, Полтавська обл.

24) Майоренко І. О. – Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20, м.Черкаси, Черкаська обл.

25) Мироненко С. В. – Мліївський ззсо i-iii ступенів №2 імені м.м.артеменка мліївської сільської ради – с.Мліїв, Черкаська обл.

26) Мороз С. А. – Комунальний заклад “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #12, м.Полтава, Полтавська обл.

27) Мотрій С. П. – Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради – м.Гадяч, Полтавська обл.

28) Пишна Н. В. – Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області – м. Черкаси, Черкаська обл.

29) Почтар Ю. М. – Комунальний заклад “Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти” Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, с.Степанці, Черкаська обл.

30) Сагало В. М.  – Єрківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М.Чорновола Єрківської селищної ради Черкаської області, смт Єрки, Черкаська обл.

31) Свистун О. В. – Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №10 -м.Прилуки, Чернігівська обл.

32) Сидоренко О. О. – Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області – м. Полтава, Полтавська обл.

33) Старостенко К. С. – Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Полтавської міської ради Полтавської області – м. Полтава, Полтавська обл.

34) Степанець С. А. – Комунальний заклад “Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти” Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області – с.Степанці,Черкаська обл

35) Степура Н. О. – Нижньосироватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка, Нижньосироватської сільської ради, Сумського району, Сумської області, с. Нижня Сироватка, Сумська обл.

36) Стогній М. В. – Комунальний заклад “Полтавська спеціальна загальноосвітня школа 39 Полтавської міської ради Полтавської області” – м.Полтава, Полтавська обл.

37) Тихоненко А. М. – Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17  – м. Черкаси, Черкаська обл.

38) Третяк А. М. – Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко Карлівської районної ради Полтавської області, – м. Карлівка, Полтавська обл.

39) Устименко Ю.С. – Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області – м. Черкаси, Черкаська обл.

40) Холоша І. Л.- Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області – м. Ромни, Сумська обл.

41) Хрол Н. П. – Загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 м.Чернігова – м.Чернігів, Чернігівська обл.

42) Чорна Г. О. – Комунальний заклад “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #19 Полтавської міської ради Полтавської області” – м. Полтава,Полтавська обл.

43) Шаматрін С. В. – Комунальна Установа Сумська Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради – м. Суми, Сумська обл.

44) Щебетенко Н. П. – Краснопільська гімназія Краснопільської селищної ради Сумської області – Смт. Краснопілля, Сумська обл.

45) Юхименко С. Ю. – Комунальний заклад “Ліплявський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” – с.Ліпляве, Черкаська обл.  

Усі вищеперелічені учасники отримають листа з підтвердженням участі в Хакатоні на електронні адреси вказані при реєстрації.

 До зустрічі на Хакатоні!