• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / ВІДОМІ ІМЕНА УЧАСНИКІВ ХАКАТОНУ “STEM-УРОК: МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ТА ГЕНДЕРНІ СТЕРЕОТИПИ” М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

ВІДОМІ ІМЕНА УЧАСНИКІВ ХАКАТОНУ “STEM-УРОК: МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ТА ГЕНДЕРНІ СТЕРЕОТИПИ” М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

У Хмельницькому 31 жовтня-2 листопада відбудеться Хакатон “STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи”. Організатори CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення. До участі у Хакатоні з-поміж 192 заявок було обрано 35  вчителів з Хмельницької, Тернопільської, Рівненської та Черкаської областей.

Серед відібраних учасників:

  1. Муравський С.А. – Хмельницька середня ЗОШ №21.
  2. Гринчук В.В. – Хмельницький навчально-виховний комплекс №4
  3. Козубай Л.І. – Навчально-виховний комплекс №10
  4. Покудіна Л.С. – Навчально-виховний комплекс № 2
  5. Ніценко Л.О. – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12
  6. Мулик Л.В. – Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21
  7. Вересюк Л.М. – Навчально-виховний комплекс №4
  8. Хмельницька В.В. – Навчально-виховний комплекс №2
  9. Надобко О.Г. – Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №12
  10. Івасюнько М.Ю. – Хмельницька гімназія N1 ім. В.Красицьконо
  11. Кащук Т.М. – Хмельницький навчально-виховний комплекс №4
  12. Москалюк О.В. – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12
  13. Башкірцева Т.А. – Хмельницький ліцей №17
  14. Симчук В.П. – Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука
  15. Козяр-Бакіна Н.С. – Хмельницький ліцей №15 імені Олександра Співачука
  16. Музика Д.І. – Михайлюцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області
  17. Паламарчук В.В. – Старокостянтинівський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І ступеня, гімназія”
  18. Виноградська Л.В. – Грицівський ліцей
  19. Мельник А.А. – Нетішинський навчально- виховний комплекс “Загальноосвітня школа І- ІІ ступенів та ліцей” Нетішинської міської ради Хмельницької області
  20. Скиба І.Р. – Слобідко – Красилівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
  21. Смулка В.В. – Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради
  22. Моторко В.А. – Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради
  23. Стасюк Л.В. – Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N1імені Володимира Короленка Рівненської міської ради
  24. Сачук І.П. – Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІст. №1-гімназія”
  25. Глущик Н.М. – Комунальний заклад “Клеванська санаторна школа І – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради
  26. Перегуда Г.М. – Калуська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст №2 
  27. Архілюк Л.І. – Чернівецька гімназія №3
  28. Спориніна Т.Т. – Чернівецька гімназія №2
  29. Сторчак Т.В. – Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Бабин
  30. Кульчак М.В. – Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Бабин
  31. Белейчик А.В. – Навчально-виховний комплекс “Великобірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія імені Степана Балея”
  32. Самуляк Г.В. – Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов
  33. Урманець О.Д. – Великобірківський будинок творчості школяра
  34. Логін Г.В. – Комунальний заклад НВК “Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – Дошкільний Навчальний Заклад” Байковецької сільської ради, Тернопільської області.
  35. Юрчак М.М. – Комунальний заклад Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Усі вищеперелічені учасники отримають листа з підтвердженням участі в Хакатоні на електронні адреси вказані при реєстрації.