• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / ВІДОМІ ІМЕНА УЧАСНИЦЬ МЕНТОРСЬКОЇ ПРОГРАМИ “ДІВЧАТА STEM”

ВІДОМІ ІМЕНА УЧАСНИЦЬ МЕНТОРСЬКОЇ ПРОГРАМИ “ДІВЧАТА STEM”

Центр “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності” за підтримки компанії SAP з-поміж 100 відеозаявок від дівчат 14-24 років обрав 29 дівчат, на яких чекає захоплива співпраця з ТОП-20 надихаючими жінками у STEM. 

Деякі менторки обрали по дві, та навіть, по три учасниці, щоб дати шанс ще більшій кількості дівчат реалізувати свій потенціал.

Тож учасницями менторської програми 2020 року стають:

1) Аман Мирослава, ЮЗШ №4, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.
2) Андрієвська Марина, ВДПУ ім. М. Коцюбинського, м. Вінниця, Вінницька обл.
3) Басалик Олександра, Конотопська спеціалізована школа №12, м. Конотоп, Сумська обл.
4) Бєлая Анна, Загальноосвітня школа №8, м. Мелітополь, Запорізька обл.
5) Бірючинська Ангеліна, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8, м. Мелітополь, Запорізька обл.
6) Буджерак Наталія, КНУ імені Тараса Шевченка, м. Київ, Київська обл.
7) Бурка Тетяна, “Балтський педагогічний коледж”, м. Балта, Одеська обл.
8) Буряк Ольга, Кельменецький ліцей-опорний заклад, смт. Кельменці, Чернівецька обл.
9) Вареник Дарина, Спеціалізована школа №57, м. Київ, Київська обл.
10) Зінченко Тетяна, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С., м. Помічна, Кіровоградська обл.
11) Козко Яна, Хмельницький ліцей №17, м. Хмельницький, Хмельницька обл.
12) Курач Олександра, ЗОШ №21, м. Житомир, Житомирська обл.
13) Луканюк Тетяна, Фізико-технічний ліцей, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл.
14) Майбородіна Катерина, Мостівський НВК, село Мостове, Миколаївська обл.
15) Манжуленко Інга, НТУУ КПІ ФТІ, м. Київ, Київська обл.
16) Матвійчук Валентина, КЗ “Балтський педагогічний коледж”, м. Балта, Одеська обл.
17) Миронова Анастасія, Київський коледж зв’язку, м. Київ, Київська обл.
18) Молочна Наталія, КЗ”НВО”, м. Покров, Дніпропетровська обл.
19) Нестеренко Катерина, Южноукраїнська гімназія №1 м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.
20) Ольховик Вікторія, КНУ ім. Т. Г. Шевченка, м. Київ, Київська обл.
21) Павлункова Софія, Южноукраїнська гімназія №1, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.
22) Пишна Єлизавета, КЗ “Полтавський НВК №36”, м. Полтава, Полтавська обл.
23) Підрушняк Карина, Южноукраїнська загальноосвітня школа I-III ступенів №3, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.
24) Руденко Руслана, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №143, м. Харків, Харківська обл.
25) Сахарчук Марія, КНУ імені Тараса Шевченка, м. Київ, Київська обл.
26) Слободян Наталія, Спеціалізована школа №53, м. Київ, Київська обл.
27) Ткаченко Олеся, Южноукраїнська гімназія №1, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.
28) Федорова Дар’я, Олексіївський навчально-виховний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”, с. Смирнове, Запорізька обл.
29) Целлєр Яна, КЗ”ОЗ”Кодимська ЗШ І-ІІІ ступенів”, м. Кодима, Одеська обл.

Вітаємо Вас!

Уже 8 лютого відбудеться перша зустріч менторок зі своїми підопічними, на якій вони познайомляться зі своїми надихаючими жінками. Організатори надішлють листа на вказану при реєстрації електронну адресу з подальшими кроками та етапами.

Дівчата, які не увійшли до списку, не розчаровуйтесь! Наступного року буде нова можливість стати учасницею менторської програми для дівчат Дівчата STEM.